Un forum dedicat supermamicilor, supertaticilor si superbunicilor!

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Echipa SuperBebeShop va ureaza bun venit pe forumul dedicat SuperMamicilor, SuperTaticilor si SuperBunicilor!

Distribuiţi | 

Doresc sa cumpar scaun de masa pentru bebe.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
AdminElena
Admin

Puncte : 277
Data de inscriere : 21/08/2012
Varsta : 33
Localizare : Mangalia

MesajSubiect: Doresc sa cumpar scaun de masa pentru bebe.   Joi Aug 23, 2012 2:19 pm

As dori sa cumpar scaun de masa second hand, pentru fetita mea. Astept oferte Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
floare de colt

Puncte : 25
Data de inscriere : 28/08/2012

MesajSubiect: Re: Doresc sa cumpar scaun de masa pentru bebe.   Mar Aug 28, 2012 8:09 am

elena voi intreba cumatra mea care ea nul mai foloseste si nici nu mai are de gand la vreun bebe si te anunt - si eu am procedat la fel ca si tine .
Sus In jos
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Doresc sa cumpar scaun de masa pentru bebe.   Mar Aug 28, 2012 8:12 am

floare de colt a scris:
elena voi intreba cumatra mea care ea nul mai foloseste si nici nu mai are de gand la vreun bebe si te anunt - si eu am procedat la fel ca si tine .
Multumesc frumos Nicoleta! Astept sa-mi spui ce ai vorbit cu ea Smile
Sus In jos
floare de colt

Puncte : 25
Data de inscriere : 28/08/2012

MesajSubiect: Re: Doresc sa cumpar scaun de masa pentru bebe.   Mier Aug 29, 2012 6:24 am

elena am revenit cu raspunsul promis ,cumatra mea viorica ea daruit scanul de masa de la bebe alexia unei prietene de parc mai nacajita ,asa cum mia zis si stiam si eu avand niste probleme de sanatate nu mai vrea sa riste o adoua sarcina si nusi avea rostul sal tina in casa , voi mai face cercetari printre prietenele mele din parc .
Sus In jos
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Doresc sa cumpar scaun de masa pentru bebe.   Mier Aug 29, 2012 11:14 am

floare de colt a scris:
elena am revenit cu raspunsul promis ,cumatra mea viorica ea daruit scanul de masa de la bebe alexia unei prietene de parc mai nacajita ,asa cum mia zis si stiam si eu avand niste probleme de sanatate nu mai vrea sa riste o adoua sarcina si nusi avea rostul sal tina in casa , voi mai face cercetari printre prietenele mele din parc .
Ok. Smile Multumesc frumos! O sa mai caut si eu pe okazii.ro ca vazusem si pe acolo o oferta buna, dar trebuie sa contactez persoana care-l vinde Very Happy
Sus In jos
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Doresc sa cumpar scaun de masa pentru bebe.   Lun Oct 29, 2012 3:00 pm

Fetelor am cumparat de ceva timp scaun de masa la printesa. Am gasit unul foarte accesibil, de la Primii Pasi, are centuri de siguranta si a costat doar 129 de lei din Auchan. In magazinele online l-am vazut la 180 lei asa ca mare atentie Wink
Sus In jos
samy2009

Puncte : 23
Data de inscriere : 29/10/2012

MesajSubiect: Re: Doresc sa cumpar scaun de masa pentru bebe.   Lun Oct 29, 2012 3:09 pm

Sa il foloseasca sanatoasa si cu placere.

Asa este cu unele magazine on line, au preturi mai mari si plus transportul ajungi cu mult peste pretul din magazin.
Chair si cand au reduceri unele au pretul peste magaine.
Si eu am vrut sa cumpar o jucarie si am gasit-o in magazin mai ieftina plus ca nu am mai platit transport.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Doresc sa cumpar scaun de masa pentru bebe.   

Sus In jos

Doresc sa cumpar scaun de masa pentru bebe.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SuperBebeShop :: Ocazii cerere-oferta :: Doresti sa cumperi ceva?-
Mergi direct la: