Un forum dedicat supermamicilor, supertaticilor si superbunicilor!

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Echipa SuperBebeShop va ureaza bun venit pe forumul dedicat SuperMamicilor, SuperTaticilor si SuperBunicilor!

Distribuiţi | 

Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
AdminElena
Admin

Puncte : 277
Data de inscriere : 21/08/2012
Varsta : 33
Localizare : Mangalia

MesajSubiect: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mar Aug 21, 2012 1:52 pm

Buna dimineata!
Cine face cafeluta in aceasta dimineata? Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
AdminAlexandra
Admin

Puncte : 42
Data de inscriere : 17/08/2012
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mier Aug 22, 2012 5:16 am

Cafeluta de la ora 16 se accepta? Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://superbebeshop.forumhit.ro
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mier Aug 22, 2012 5:31 am

Admin a scris:
Cafeluta de la ora 16 se accepta? Laughing

Sigur ca se accespta Laughing Doar e binevenita avand in vedere ca probabil iar fac noapte alba cu printesa mea, careia ii ies dintisorii rabbit si e mai agitata noaptea...se trezeste de multe ori Shocked
Sus In jos
AdminAlexandra
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mier Aug 22, 2012 7:14 am

Daca o deranjeaza foarte rau poti sa-i dai cu Tantum Verde pentru copii cu concentratia de 0,15% pe gingii, poate fi administrat din prima luna de viata. Nu sunt medic pediatru dar am cunostinte in domeniu Very Happy
Sus In jos
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Joi Aug 23, 2012 1:34 pm

Da, am auzit si de Tantum Verde. Momentan i-am luat Calgel si o dau cu asta si o calmeaza imediat, doar ca apuca sa se trezeasca Sad
Ehhh trecem noi si peste astea, oricum nu face chiar urat...doar ca plange putin si se trezeste, dar nu avem probleme sa plnga toata noaptea sau ceva de genul ...suntem mai norocoase Very Happy
Sus In jos
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mar Aug 28, 2012 6:55 am

Hello,
Azi printesa mea impluneste 10 lunite Very Happy Ce repede trece timpul :X acusi face 1 anisor Smile
Sus In jos
floare de colt

Puncte : 25
Data de inscriere : 28/08/2012

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mar Aug 28, 2012 7:46 am

elena ai dorim micutei la multe lunite cu sanatate -eu voi renunta la cafea ,am facut ceva exces si am vazut moartea cu ochii intr-o seara -asa ca ceaiul va fi pritenul meu pentru o perioada de timp .
Sus In jos
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mier Aug 29, 2012 3:39 am

floare de colt a scris:
elena ai dorim micutei la multe lunite cu sanatate -eu voi renunta la cafea ,am facut ceva exces si am vazut moartea cu ochii intr-o seara -asa ca ceaiul va fi pritenul meu pentru o perioada de timp .
Multumesc pentru urare Nicoleta!
Trebuie sa ai mare grija cu cafeaua...mai ales daca sunt probleme Sad Eu beau maxim o cafea be zi si nu chiar in fiecare zi...mai ma rasfat cateodata si cu lapte cu cacao Razz
Sus In jos
floare de colt

Puncte : 25
Data de inscriere : 28/08/2012

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mier Aug 29, 2012 5:42 am

probleme nu am avut pinaacum cateva seii de mia fost tare rau si pun totul pe seama cafelei,oboseala si stresul .
Sus In jos
AdminAlexandra
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mier Aug 29, 2012 8:16 am

Pupici pentru Maria Sara. Este o adevarata domnisoara la 10 lunite Very Happy
Sus In jos
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mier Aug 29, 2012 11:08 am

AdminAlexandra a scris:
Pupici pentru Maria Sara. Este o adevarata domnisoara la 10 lunite Very Happy
Multumim I love you Daaa am crescut mari Razz maine , poimaine facem anisorul Smile)
Sus In jos
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mier Aug 29, 2012 11:09 am

floare de colt a scris:
probleme nu am avut pinaacum cateva seii de mia fost tare rau si pun totul pe seama cafelei,oboseala si stresul .

Daca te simti slabita e bine sa incerci sa te odihnesti mai mult si sa incerci sa iei si ceva vitamine, gen calciu, magneziu.
Sus In jos
Ana Naghi

Puncte : 36
Data de inscriere : 30/08/2012

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Vin Aug 31, 2012 3:38 am

Buna,mai taziu asa!Eu pot sa beau o cana de lapte cu cacao in loc de cafea? Very Happy
Sus In jos
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Vin Aug 31, 2012 9:59 am

Ana Naghi a scris:
Buna,mai taziu asa!Eu pot sa beau o cana de lapte cu cacao in loc de cafea? Very Happy
E foarte bun si laptele cu cacao Very Happy Si eu obisnuiesc sa beau lapte cu cacao Razz fac cu randul Smile) cand cafea, cand lapte
Azi nu am baut nici una din ele pentru ca am avut o zi aglomerata...am bagat la spalat vreo 3 masini (una cu hainutele printesei, una cu lenjerie si una cu hainele noastre Smile))
Apoi am facut putina curatenie, am fost pana in oras cu treaba, am gatit o varza calita cu afumatura Laughing un deliciu Smile) s-a lins sotul meu pe degete Smile)))
Si pe seara am fost la o intalnire de "afaceri" nu stiu daca ati auzit de reforma sanatatii si de ceea ce vom putea sa facem daca luam parte la ea (ceva de genul pensiei obligatorie unde s-au facut bani frumosi Very Happy)
Sus In jos
AdminAlexandra
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Lun Sept 03, 2012 4:05 am

AdminElena a scris:
Ana Naghi a scris:
E foarte bun si laptele cu cacao Very Happy Si eu obisnuiesc sa beau lapte cu cacao Razz fac cu randul Smile) cand cafea, cand lapte
Azi nu am baut nici una din ele pentru ca am avut o zi aglomerata...am bagat la spalat vreo 3 masini (una cu hainutele printesei, una cu lenjerie si una cu hainele noastre Smile))
Apoi am facut putina curatenie, am fost pana in oras cu treaba, am gatit o varza calita cu afumatura Laughing un deliciu Smile) s-a lins sotul meu pe degete Smile)))
Si pe seara am fost la o intalnire de "afaceri" nu stiu daca ati auzit de reforma sanatatii si de ceea ce vom putea sa facem daca luam parte la ea (ceva de genul pensiei obligatorie unde s-au facut bani frumosi Very Happy)

Harnicuta mamica Elena Very Happy . Am auzit de pensia obligatorie insa nu stiu cand se va da verde pentru ele.
Bine ai venit Ana printre noi cheers
Sus In jos
Ana Naghi

Puncte : 36
Data de inscriere : 30/08/2012

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Vin Sept 14, 2012 10:01 am

La ce dureri de cap imi dau calculatorul si laptopul-care merg doar cand vor ele-as bea o cafea,orice,numai sa ma calmez cumva Very Happy
Sus In jos
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Vin Sept 14, 2012 10:09 am

Ana Naghi a scris:
La ce dureri de cap imi dau calculatorul si laptopul-care merg doar cand vor ele-as bea o cafea,orice,numai sa ma calmez cumva Very Happy
Ana cred ca vor si ele schimbate Smile) Si laptopul meu mai da semne de oboseala...desi nu are decat vreo 3 ani Razz
Sa stii ca eu chiar acum beau o gura de cafea Smile) asa ca...nu ai fi singura cyclops
Sus In jos
samy2009

Puncte : 23
Data de inscriere : 29/10/2012

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Lun Oct 29, 2012 3:15 pm

Va invit la un ceai cu lamaie si miere daca va place.
Eu nu beau cafea.
Sus In jos
AdminElena
Admin

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Lun Oct 29, 2012 3:38 pm

La ora asta e foarte bun ceaiul Very Happy
Dar de dimineata o sa fac eu cafeluta pentru doritoare Razz
Sus In jos
samy2009

Puncte : 23
Data de inscriere : 29/10/2012

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   Mier Oct 31, 2012 6:58 am

Am facut un ceai de macese, serveste cineva?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)   

Sus In jos

Buna dimineata! Sa bem cafeaua impreuna :)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SuperBebeShop :: Sa ne cunoastem. :: Sa facem cunostinta!-
Mergi direct la: