Un forum dedicat supermamicilor, supertaticilor si superbunicilor!

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Echipa SuperBebeShop va ureaza bun venit pe forumul dedicat SuperMamicilor, SuperTaticilor si SuperBunicilor!

Distribuiţi | 

Ce promotii am mai gasit prin marile supermaketuri ...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
floare de colt

Puncte : 25
Data de inscriere : 28/08/2012

MesajSubiect: Ce promotii am mai gasit prin marile supermaketuri ...   Mar Aug 28, 2012 11:54 am

De cand cu criza asta incerc sa fac economie la banuti,asa ca profit de timpul meu liber si caut sa cumpar produse necsare dar la oferta ,asa pot sa mai imi eau si eu ceva ce imi doresc si nu mi ajunge bugetul -spre exemplu azi am fost in LIDL si am gasit carne tocata de la 6,79 la doar 4,99 lei apoi micii de la 6,99 la 4,99 lei iaurt 2,5 % grasime de la 3,59 la 2,99 lei mai gasiti lipie de la 4,49 la 2,99 si iaurtul grecesc ce il ador la 2,69 lei 400g cu 10 %grasime dar este foarte bun il folosesc pe post de smantana .voi ce oferte panditi ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
samy2009

Puncte : 23
Data de inscriere : 29/10/2012

MesajSubiect: Re: Ce promotii am mai gasit prin marile supermaketuri ...   Lun Oct 29, 2012 3:04 pm

Eu cel mai des merg la cora.
Au avut 20% redus la un produs la alegere pe zi.
Mie mi-a convenit ca am luat pampersul ptr bebelina.
Sa vedem ce mai au ca de astazi incepe alta oferta.
Mie lidlul mi se pare scump, sau cel putin eu am de unde alege.
Lactatele le cumpar de la ferme care au deschis magazin in oras.
Carnea la fel si preturile sunt mai bune.
Sus In jos
AdminElena
Admin

Puncte : 277
Data de inscriere : 21/08/2012
Varsta : 33
Localizare : Mangalia

MesajSubiect: Re: Ce promotii am mai gasit prin marile supermaketuri ...   Lun Oct 29, 2012 3:07 pm

E bine ca ai Cora in oras, stiu ca au tot timpul oferte bunicele Smile
Noi din pacate nu avem decat Penny si Lidl Smile) dar cumpar doar strictul necesar de la ele...
De obicei ma duc in Auchan , in Constanta si fac cumparaturile mari pentru ca au cele mai bune preturi de peste tot! Mai cumpar si de la Real...desi mi se pare cam scump...dar mai au si ei promotii si mai am un avantaj...am un card de credit de pe care pot sa cumpar in rate fara dobanda din real si il mai folosesc in acest scop Razz
Sus In jos
samy2009

Puncte : 23
Data de inscriere : 29/10/2012

MesajSubiect: Re: Ce promotii am mai gasit prin marile supermaketuri ...   Mier Oct 31, 2012 6:56 am

Am mare noroc ca avem multe magazine mari in ora.
Cel mai bun este kaufflandul si apoi cora
Realul este bun dar pana reduc ei lucrurile de caliate trece sezonul iar ca sa le cumpar la fete ptr sezonul urmator nu ma risc.
Cora are tot timpul promotii.
Atunci cand au promotia :sa cumperi un produs si al doilea 100% sau 50% redus este excelenta.
Consumi bani mai multi dar cel putin pretul este foarte bun.
Auchan am auzit ca au preturi bune dar nu avem in oras, cred ca e singurul care ne lipseste din oras.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce promotii am mai gasit prin marile supermaketuri ...   

Sus In jos

Ce promotii am mai gasit prin marile supermaketuri ...
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SuperBebeShop :: Ocazii cerere-oferta :: Promotii-
Mergi direct la: